UADOM

Фундамент,
коли важлива
якість і ціна

Типи фундаментів

Стрічковий Фундамент UA DOM

Стрічковий фундамент

Залізобетонна смуга (монолітна або збірна з панелей, блоків), яка йде по периметру, замикаючи контур всієї споруди

Стовпчастий Фундамент UA DOM

Стовпчастий фундамент

Складається з бетонних стовпів, які розташовані по кутах споруди, а також в місцях підвищених навантажень

Монолітний Фундамент UA DOM

Монолітний фундамент

Швецька плита або плаваючий фундамент. В основі фундаменту використовують монолітну залізобетонну плиту, укладають на шар щебеню

Пальово-Гвинтовий Фундамент UA DOM

Пальово-Гвинтовий фундамент

Монтується на гвинтових палях, на ділянках, де високий рівень грунтових вод або нестійкий верхній шар грунту.

Будь-яка мрія про будинок розпочинається з вибору ділянки.

А будівництво починається з аналізу геологічних даних місцевості і розрахунку навантажень, що дозволяє отримати технічне обґрунтування можливості будівництва будинку в умовах даної місцевості ще на етапі проектування. Ми допоможемо вам вибрати ділянку для будівництва та провести геологічну розвідку, яка в процесі будівництва дозволить зекономити значні кошти на будівництві фундаменту та автономної каналізації.

Стрічковий Фундамент

Являє собою залізобетонну смугу (монолітну або збірну з панелей, блоків), яка йде по периметру, замикаючи контур всієї споруди. Найчастіше застосовується в приватному будівництві для заміських будинків і дач, стіни яких побудовані з бетону, цегли, дерева або каменю, а також в проекті, яких є підвал або гараж.
Стрічковий Фундамент UA DOM

Стовпчастий Фундамент

онструкція фундаменту складається з масивних стовпів, виготовлених з цегли, бетону, залізобетону або каменю, які розташовані по кутах споруди, а також в місцях підвищених навантажень. Нижня частина стовпів розширена, для розподілу і зменшення навантажень на слабких грунтах. Застосовується для будинків з невеликою масою, що володіють легкою конструкцією. Наприклад, дерев’яні, панельні або каркасні будинки з різних видів деревини. Відрізняється відносно невеликою вартістю і швидким зведенням, однак виключає наявність підвалу.
Стовпчастий Фундамент UA DOM

Монолітний Фундамент

Або я його ще називають швецька плита або плаваючий фундамент. В основі фундаменту використовують спеціальну монолітну залізобетонну плиту, яку укладають на шар щебеню. Виготовляються такі плити прямо на місці. Як правило, плита не заглиблюється. На цю плиту спираються всі несучі елементи конструкції. Особливість його конструкції полягає в тому, що залізобетонна монолітна плита здатна зміщуватися разом із будовою, компенсуючи коливання ґрунту, через що її називають «плаваючою» Застосовується для спорудження як невеликих заміських будинків, котеджів, в яких поверховість не перевищує 3 поверхи, так і для висотних будівель. Плита фундаменту виступає основою підлоги.
Монолітний Фундамент UA DOM

Пальово-Гвинтовий Фундамент

Зведення конструкції фундаменту здійснюється на гвинтових палях, на ділянках, де високий рівень грунтових вод або нестійкий верхній шар грунту. Вибір пальово-гвинтового фундаменту часто обумовлений неможливістю зведення інших видів фундаменту з-за особливостей ґрунту (болотисті, торф’яні або обводнені). Даний вид фундаменту переважно застосовується при будівництві малоповерхових (каркасних дерев’яних заміських будинків на складних ландшафтах. Конструкція дозволяє будівництво цокольного поверху. Його можна побудувати в стислі терміни в будь-який час року.
Пальово-Гвинтовий Фундамент UA DOM

UA DOM

Строительство "Под Ключ". Киев и Киевская область.
Когда важна цена, качество материалов и дизайн.

БУДУЄМО ПІД КЛЮЧ

Вовремя. Эффективно. С любовью

Форма запиту

UABUD — строим в Киеве и Киевской области. Более 10 лет опыта работы с маленькими и крупными проектами. Ценим качество, дизайн и надежность материалов

ukUkrainian
ru_RURussian ukUkrainian